Týden saunování

O co se jedná?

Týden saunování je celorepubliková akce. Jejím cílem je přiblížit lidem pozitivní účinky saunování.  Akce se účastní sauny po celé republice. V rámci této akce se můžete těšit na speciální programy jednotlivých saun.

Kdy?

3 – 10.11. 2018

Na co se můžete těšit v Relax Troja?

Ku příležitosti týdne saunování jsme si pro Vás připravili speciální program.

Od 3. do 7. 11. Vám ke každé privátní sauně Vám nabídneme 15 minut relaxačního cvičení zdarma.  V rámci cvičení se budeme soustředit na vědomé uvolňování a posilování nejvíce namáhaných svalových skupin.

Od 8. do 10.11. pro Vás bude připraveno testování tělových peelingů zdarma. Budete si moc vyzkoušet jaký Vám bude nejvíce vyhovovat.

Jak to bude probíhat?

Relaxační cvičení:

Po příchodu do studia se v šatně převléknete do pohodlného oblečení. Cvičení bude probíhat na tatami (měkká deska).

Lektor Vás bude vést k uvolnění celého těla a ke správnému dýchání. Dále se budeme soustředit na uvědomění stresových stereotipů, které se nám denně promítají do držení těla. Díky těmto nevhodným stereotipům můžeme trpět bolestmi hlavy a zad.

Naučme se jak reaguje naše tělo a jak jej můžeme uvědoměle formovat aby jsme se cítili skvěle.

Testování peeligu:

Připravíme pro Vás 5 vzorků přírodního peelingu, které si budete moct vyzkoušet. Obdržíte také kartu, kam si budete moci své poznatky zaznamenat.

Hrubé částice peelingu napomáhají ke stimulaci pokožky dochází tak k lepšímu prokrvení a podpoře regenerace kožní tkáně. Olejová umožňují hydrataci pokožky a působí preventivně proti nadměrnému vysušování.

Co s sebou?

Pohodlné oblečení které použijete na relaxační cvičení a dobrou náladu. 🙂

Jak se akce účastnit?

Termín si můžete zarezervovat prostřednictvím webových stránek, emailu nebo telefonicky (viz kontakty)

Spolupráce

http://sauneri.cz/

Napsat komentář