saunovací prostor
saunovací prostor
sauna - prohřívárna
sauna - prohřívárna
rodinná sauna Relax Troja
prostor pro relaxaci v privátní sauně
ochlazovací nadřž
vědro na ochlazení
prostor pro odpočinek po sauně
recepce relax troja
šatnička
previous arrow
next arrow
 
sauna - prohřívárna
sauna - prohřívárna
rodinná sauna Relax Troja
prostor pro relaxaci v privátní sauně
ochlazovací nadřž
vědro na ochlazení
prostor pro odpočinek po sauně
recepce relax troja
šatnička
previous arrow
next arrow

Rodinná soukromá sauna Relax Troja Praha

Vítejte, rodinná soukromá sauna Relax Troja Praha vám nabízí prostor pro načerpání sil i posílení imunity. Přijďte k nám v páru s dětmi i přáteli. Naše sauna se vám přizpůsobí. U nás nebudete nikým rušeni. Relax Troja má suchou saunu pro až sedm osob, prostor pro odpočinek, ochlazovnu, která disponuje vědrem na polití, nádrží a sprchami. Nesmí chybět ani šatna, kde naleznete vysoušeč na vlasy, odličovací mléko a med na zpestření saunování

SUCHÁ SAUNA

Vítejte rodinná sauna Relax Troja

RELAX ZONA

Prostor pro relaxaci v rodinné sauně Relax Troja Praha

PROSTOR K OCHLAZENÍ

prostor pro ochlazení po sauně, ochlazovací nádrž, sprchy a vědro na pilití

ŠATNA

prostor šatny rodinné sauny Relax Troja Praha

SAUNA
SE VÁM PŘIZPŮSOBÍ

Teplotu sauny přizpůsobíme vašim potřebám. Saunu Vám vyhřejeme na teplotu 70 – 95°C. Nižší teploty jsou vhodné, když se saunováním začínáte a pro děti. Pro zvýšení vlhkosti můžete vyzkoušet parní náraz.

3 MOŽNOSTI OCHLAZENÍ

K ochlazení můžete využít nádrž, vědro a sprchu, kde si můžete vodu nastavit na libovolnou teplotu. Obzvláště menší děti doporučujeme ochlazovat vodou o pokojové teplotě.

PROSTOR JEN PRO VÁS

Prostor je připraven jen pro Vás. Nikdo Vás při relaxaci nebude rušit.

DĚTI JSOU U NÁS VÍTÁNY

Pojďte k nám i s dětmi. Prostor je vhodný pro páry, rodinu i skupinu přátel. Maximální kapacita je 7 osob.

RELAXUJTE S HUDBOU, KTEROU MÁTE RÁDI

Celý prostor je ozvučen. Můžete si pustit k relaxaci vlastní hudbu nebo využít náš repertoár. Pro odpočinek můžete zvolit lehátka nebo lavice. V prostorech je Vám také k dispozici mýdlo, odličovací voda a med na ozvláštnění saunování.

MASÁŽ

Ve večerních hodinách a o víkendech můžete saunu spojit i s masáží.

Soukromá sauna Relax Troja
působí na všechny smysli

Interiér rodinné sauny Relax Troja jsem se vždy snažila ladit tak aby byl co nejblíž přírodě. Příroda, lidská přirozenost a um vnímat sám sebe, své potřeby a umět se napojit na potřeby druhého, ctít je a respektovat je pro mě to nejvíc, co se člověk může naučit. Jistě je na místě otázka jak nám k tomu může pomoct prostor jako je Relax Troja. Ve studiu působíme na všechny smysly člověka sluch, zrak, hmat, čich i chuť a snažíme se navodit příjemné prostředí plné klidu a harmonie.

ČICH

Vůně dřeva, to je to první, co cítíte, když otevřete dveře našeho studia. Vůně medu, když se rozhodnete vyzkoušet medovou saunu. Vůně levandule, tea tree a citrónu tyto tři vůně Vám nabízíme jako doplněk k saunování. Můžete si je vzít přímo do sauny, kde se díky postupnému odpařování bude omamná vůně uvolňovat a prostoupí tak celým Vaším tělem.

HMAT

Většina materiálů se kterými se u nás setkáte jsou čistě přírodní. Dřevěné lavice a lehátka, střídání tepla a chladu. Někteří z nás mají rádi extrémní teploty jiní raději volí mírnější. Teplotu sauny vám rádi nastavíme podle vašich potřeb. Stejně tak při ochlazení můžete zvolit teplotu vody, jaká je vám příjemná. Ve správné sauně nesmí chybět vědro na polití a nádrž na ponoření.

SLUCH

Celý prostor je ozvučen. Můžete relaxovat u hudby z našeho repertoáru nebo si přinést vlastní hudbu. Každý z nás má jiný vkus. Má rád jiné melodie. Každému z nás pomáhá při odpočinku pro navození vhodné atmosféry něco jiného. Proto vnímáme možnost vlastní hudby jako velice důležitou součást odpočinku.

ZRAK

Příroda, to je to co alespoň mě osobně nejvíce pomáhá, když si chci odpočinout. Interiér studia je proto vybaven přírodními materiály. Převládá dřevo a to jak v podobě opracované, tak v podobě  živelné. Přítmí a osvětlení teplým bílým světlem podtrhuje navozenou atmosféru.

CHUŤ

Voda základ života, pro každého návštěvníka připravujeme karafu s vodou. Pitný režim je velice důležitý a dvojnásobně v rámci saunování. K dispozici Vám bude také minibar.

NĚCO NAVÍC

Xilofon, u dětí, ale i u dospělých populární hudební nástroj. Zkuste ten náš a vychutnejte si melodie, které na něj můžete hrát.

Pro nejmenší máme k dispozici pěnové kostky, pár dřevěných hraček a leporel. Balanční kameny i Xilofon jistě udělají také radost.

Kdo je za vznikem soukromé sauny Relax Troja

Karolína, která miluje práci s dětmi, zajímá se o zdraví životní styl a důležitost odpočinku.

Za spokojeným dítětem, stojí spokojený rodič. Za spokojeným člověkem stojí vyrovnané, sebevědomé a odpočaté já. Už od mala jsem měla možnost navštěvovat saunu s rodiči, se školkou a v dospělosti s přáteli. Občas jsem narazila na odmítavý postoj k saunování, spíše však ve vztahu k nahotě, studu a v případě přátel s dětmi i strachu, že děti budou narušovat klid ostatních. Proto jsem se rozhodla vytvořit prostor, kde se nikdo nemusí stydět ani bát, že by někoho rušil. Relax Troje je prostor, který si můžete pronajmout pro soukromé saunování. Snažíme se o příjemné, čisté a klidné prostředí. Budeme rádi, když nás navštívíte a podělíte se s námi o to, jak se Vám u nás líbí a co byste uvítali, aby se Vám u nás líbilo ještě více.

Karolína Havelková