saunovací prostor
cropped-cropped-sauna-prohřívárna-2-1.jpg
SAUNA
INFORMACE A ZAJÍMAVOSTI
PRIVÁTNÍ SAUNA PRO PŘÁTELE

PRIVÁTNÍ SAUNA PRO PÁRY A PŘÁTELE

Nabízíme Vám prostor pro soukromé saunování s Vaší drahou polovičkou i přáteli. Kapacita sauny je až 6 dospělých osob.

Můžete se těšit na dva relaxační prostory vybavené lavicemi a lehátky. Doplněný intimním osvětlením a relaxační hudbou. Můžete využít náš repertoár nebo zvolit vlastní hudbu.

K ochlazení můžete využít nádrž s vodou, vědro nebo sprchu, kterou si můžete nastavit na libovolnou teplotu. K dispozici pro Vás máme mýdlo, odličovací vodu a vysoušeč vlasů.

V prostorech je vždy před příchodem klientů uklizen.

 

PRIVÁTNÍ SAUNA PRO RODIČE SE DĚTMI

Rodinné saunování může být krásnou příležitosti k trávení volného času. Naučme děti, že je důležité i odpočívat a vnímat své tělesné potřeby sauna nám může být dobrým pomocníkem.

Stejně tak jako pro dospělé má i pro děti pravidelné saunování pozitivní vliv na imunitní systém. Přináší tělu příjemnou únavu a přispívá ke kvalitnímu spánku.

Saunu Vám můžeme vyhřát na libovolnou teplotu mezi 60 a 90°C. Vhodná teplota pro děti, které začínají se saunováním se odvíjí od věku dítěte. 

Rodinná sauna pro děti a rodinu
kurzy saunování

KURZY SAUNOVÁNÍ

Nabízíme Vám také možnost navštěvovat saunu v rámci pravidelných kurzů.

První kurz je určen pro maminky s dětmi od 1 roku do 3 let. Můžete tak s dalšími maminky navštěvovat pravidelně saunu a sdílet své zkušenost. Děti tak mohou získat prostor pro hru s vrstevníky.

Druhý kurz je věnován dětem od 3 let bez rodičů pod vedením pedagoga. Děti mohou relaxovat v malé skupince maximálně 8 dětí. Na děti kromě sauny čeká také pitný režim a relaxace s pohádkou, příběhem nebo divadlem.

SAUNA

OCHLAZENÍ

SOUKROMÍ

Teplotu sauny přizpůsobíme Vašim potřebám. Saunu Vám vyhřejeme na teplotu 70 – 95°C. Nižší teploty jsou vhodné, když se saunováním začínáte a pro děti. Pro zvýšení vlhkosti můžete vyzkoušet parní náraz.

K ochlazení můžete využít nádrž, vědro a sprchu, kde si můžete vodu nastavit na libovolnou teplotu. Obzvláště menší děti doporučujeme ochlazovat vodou o pokojové teplotě.

Prostor je připraven jen pro Vás. Nikdo Vás při relaxaci nebude rušit.

KAPACITA

VYBAVENÍ

MASÁŽ

Prostor je vhodný pro páry, rodinu i skupinu přátel. Maximální kapacita je 6 osob.

Celý prostor je ozvučen. Můžete si pustit k relaxaci vlastní hudbu nebo využít náš repertoár. Pro odpočinek můžete zvolit lehátka nebo lavice. V prostorech je Vám také k dispozici mýdlo, odličovací voda a med na ozvláštnění saunování.

Ve večerních hodinách a o víkendech můžete saunu spojit i s masáží.

Váš názor je pro nás důležitý