SAUNA PRO DĚTI

Kdy lekce probíhají?

Úterý od 16:00 do 17:30

Kdy kurz začíná?

 20.11.2018

Jak dítě do kurzu přihlásit?

Napište nám a my Vám zašleme přihlášku

Cena kurzu

 2250 Kč

Při platbě do 4.11.2018 10% sleva

Jak řešíme případné omluvy?

Omlouvat dítě můžete prostřednictvím sms nebo emailu. Dítě je vždy nutné omluvit 24 hodin před lekcí aby, jste měli možnost čerpat náhrady. Je možné nahrazovat maximálně 40% lekcí. Pokud se Vám nepovede nahradit zameškané lekce a budete s námi chtít dále pokračovat v saunování pro děti náhrady Vám převedeme do dalšího kurzu. Kdyby jste si lekce nestihli vybrat a nechtěli u nás už navštěvovat další kurz nabízíme maximálně dvě náhrady v kurzu následující.

Jak se na náhradu přihlásit?

Na webových stránkách relaxtroja.cz v sekci rezervace bude v kalendáři vidět Vaše lekce po klepnutí na detail se Vám zobrazí jaká je maximální kapacita lekce lomeno kolik se přihlášených dětí v dané lekci. Například 7/5, to tedy znamená, že jsou v dané lekci dvě místa volná. Napište nám, že máte o místo zájem a my Vás na lekci přihlásíme a pošleme potvrzení o zapsání dítěte na lekci.

Je také možné napsat nám, že by jste si chtěli vybrat lekci v nějaké určité datum, i když momentálně není v lekci místo. Místo pohlídáme za Vás a budeme Vás včas informovat, zda se v lekci o kterou máte zájem místo uvolnilo či nikoli.

 

Saunování má pozitivní vliv nejen pro dospělé, ale také pro děti. Je vhodnou prevencí a možností učit se vnímat vlastní tělo od útlého věku. Stejně tak jako u dospělých, tak i u dětí se v sauně zrychlují tělesné procesy.

Co můžete očekávat?

Klidné a příjemné prostředí pro relaxaci. Děti se budou učit vnímat své tělo a jeho základní procesy. Naučí se, jak relaxovat a poznají další z možností pozitivního trávení volného času.

Co je to saunování?

Saunování je proces s dlouholetou tradicí, při kterém se využívá pozitivního vlivu tepla, ochlazení a relaxace. Stimuluje organismus a zrychluje jeho procesy. Je vhodnou prevencí pro všechny věkové skupiny.

Proč začít?

Prostředí, ve kterém se střídají teploty má pozitivní vliv na celkovou pohodu a kvalitní odpočinek jedince. Některé z pozitiv Vám nyní v bodech představím:

·         zlepšuje imunitní systém

·         otužuje, napomáhá lepší adaptaci na změny počasí

·         je vhodným místem pro relaxaci

·         podporuje kvalitnější spánek

·         zrychluje látkovou výměnu

·         přispívá k rychlejší regeneraci organismu

·         zrychluje metabolismus

·         má detoxikační účinky

·         má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, díky zrychlenému oběhu krve

·         dochází k lepšímu prokrvování končetin, působí preventivně proti syndromu studených nohou

·         podporuje chuť k jídlu

·         uvolňuje dolní cesty dýchací

Hygiena na prvním místě!

Prostory sauny jsou pravidelně ošetřovány přírodními prostředky. Úklid probíhá po každém klientovy. Prostory sauny jsou ošetřovány speciálními přípravky, které jsou k ošetření sauny určené.

Jak saunovaní v kroužku probíhá?

Saunování dětí je podobné jako saunování dospělých.

1.     Před samotným zahájením saunovacího procesu je důležitá hygiena. Po příchodu do studia se děti převléknou do župánků nebo zabalí do ručníku a jdou se osprchovat a umýt mýdlem.

2.    Následně jdou do prohřívárny, kde jsou tak dlouho, jak jim je to příjemné.

3.    Po odchodu prohřívárny následuje ochlazení organismu pod sprchou, kterou si mohou nastavit na teplotu jakou chtějí, nebo se mohou polít džberem se studenou vodou.

4.    Následuje relaxace, kdy jim lektor/ka čte pohádku, nebo si zazpívají písničku popřípadě zahrají slovní hry. V rámci relaxace lektor dbá na doplnění tekutin.

5.    Tento proces se opakuje maximálně třikrát.

Co s sebou?

Dobrou náladu. Osušku a župan nebo prostěradlo.

Výhody od pojišťoven

stáhněte si přihlašovací formulář a odešlete na relaxtroja@gmail.com