saunovací prostor
saunovací prostor
sauna - prohřívárna
sauna - prohřívárna
rodinná sauna Relax Troja
prostor pro relaxaci v privátní sauně
ochlazovací nadřž
vědro na ochlazení
prostor pro odpočinek po sauně
recepce relax troja
šatnička
previous arrow
next arrow
 
sauna - prohřívárna
sauna - prohřívárna
rodinná sauna Relax Troja
prostor pro relaxaci v privátní sauně
ochlazovací nadřž
vědro na ochlazení
prostor pro odpočinek po sauně
recepce relax troja
šatnička
previous arrow
next arrow

Relax Troja působí na všechny smysli

Interiér studia jsem se vždy snažila ladit tak aby byl co nejblíž přírodě. Příroda, lidská přirozenost a um vnímat sám sebe, své potřeby a umět se napojit na potřeby druhého, ctít je a respektovat je pro mě to nejvíc, co se člověk může naučit. Jistě je na místě otázka jak nám k tomu může pomoct prostor jako je Relax Troja. Ve studiu působíme na všechny smysly člověka sluch, zrak, hmat, čich i chuť a snažíme se navodit příjemné prostředí plné klidu a harmonie.

ČICH

Vůně dřeva, to je to první, co cítíte, když otevřete dveře našeho studia. Vůně medu, když se rozhodnete vyzkoušet medovou saunu. Vůně levandule, tea tree a citrónu tyto tři vůně Vám nabízíme jako doplněk k saunování. Můžete si je vzít přímo do sauny, kde se díky postupnému odpařování bude omamná vůně uvolňovat a prostoupí tak celým Vaším tělem.

HMAT

Většina materiálů se kterými se u nás setkáte jsou čistě přírodní. Dřevěné lavice a lehátka, střídání tepla a chladu. Někteří z nás mají rádi extrémní teploty jiní raději volí mírnější. Teplotu sauny Vám rádi nastavíme podle Vašich potřeb. Stejně tak při ochlazení můžete zvolit teplotu vody, jaká je Vám příjemná. Ve správné sauně nesmí chybět vědro na polití a nádrž na ponoření.

SLUCH

Celý prostor je ozvučen, můžete relaxovat u hudby z našeho repertoáru nebo si přinést vlastní. Každý z nás má jiný vkus, má rád jiné melodie a každému z nás pomáhá při odpočinku pro navození vhodné atmosféry něco jiného. Proto vnímáme možnost vlastní hudby jako velice důležitou součást odpočinku.

ZRAK

Příroda, to je to co alespoň mě osobně nejvíce pomáhá, když si chci odpočinout. Interiér studia je proto vybaven přírodními materiály. Převládá dřevo a to jak v podobě opracované, tak v podobě  živelné. Přítmí a osvětlení teplým bílým světlem podtrhuje navozenou atmosféru.

CHUŤ

Voda základ života, pro každého návštěvníka připravujeme karafu s vodou. Pitný režim je velice důležitý a dvojnásobně v rámci saunování. K dispozici Vám bude také minibar.

NĚCO NAVÍC

Xilofon, u dětí, ale i u dospělých populární hudební nástroj. Zkuste ten náš a vychutnejte si melodie, které na něj můžete hrát.

Pro nejmenší máme k dispozici pěnové kostky, pár dřevěných hraček a leporel. Balanční kameny i Xilofon jistě udělají také radost.

Kdo je za vznikem Relax Studia Troja

Karolína, která miluje práci s dětmi, zajímá se o zdraví životní styl a důležitost odpočinku.

Za spokojeným dítětem, stojí spokojený rodič. Za spokojeným člověkem stojí vyrovnané, sebevědomé a odpočaté já. Už od mala jsem měla možnost navštěvovat saunu s rodiči, se školkou a v dospělosti s přáteli. Občas jsem narazila na odmítavý postoj k saunování, spíše však ve vztahu k nahotě, studu a v případě přátel s dětmi i strachu, že děti budou narušovat klid ostatních. Proto jsem se rozhodla vytvořit prostor, kde se nikdo nemusí stydět ani bát, že by někoho rušil. Relax Troje je prostor, který si můžete pronajmout pro soukromé saunování. Snažíme se o příjemné, čisté a klidné prostředí. Budeme rádi, když nás navštívíte a podělíte se s námi o to, jak se Vám u nás líbí a co byste uvítali, aby se Vám u nás líbilo ještě více.

Karolína Havelková