CVICENI

Relaxační cvičení je příležitostí k protažení a posílení svalových skupin. Díky svým blahodárným účinkům je vhodnou prevencí.

Co můžete očekávat?

Klidné a příjemné prostředí pro relaxaci, protažení a posílení všech svalových skupin.

Co je cílem našich lekcí?

Lekce se řídí podle individuálních potřeb klientů. Je zaměřená na kompenzaci. Cílem lekcí je zaměřit se na nadměrně přetěžované svalové skupiny v rámci pracovní vytíženosti klientů. Soustředí se především na uvolněná svalového napětí, které muže být způsobeno stresem.

Proč začít?

 Cvičení se soustředí na protažení a zároveň posílení svalového aparátu. Je vhodná pro lidi v jakémkoli věku. Lidé, kteří pravidelně cvičí jógu se mohou naučit:

·         Cíleně pracovat s dechem.

·         Vědomě uvolňovat svalové skupiny.

·         Vědomě posilovat svalové skupiny.

·         Vnímat své tělo.

·         Relaxovat.

Co Vám pravidelné cvičení může přinést:

·         Úlevu od svalových křečí.

·         Úlevu od bolesti zad a hlavy.

·         Zrychlení metabolismu.

·         Snížení tělesné hmotnosti.

·         Více energie.

Kdy začít?

S jógou můžete začít kdykoli, v jakémkoli věku, v jakémkoli ročním období. Důležité je pamatovat na to, že pro dosažení kýženého výsledku musíte cvičit pravidelně. Naše studio je velice komorní, proto nabízíme individuální lekce, které se soustřeďují striktně na potřeby našich klientů.

Co od lekcí můžete očekávat?

První lekce je vždy orientační, pro klienta i lektora. Je nutné, aby si klient s lektorem stanovili cíl, kterého chtějí dosáhnout. Podle cíle lektor volí nejvhodnější metodu spolupráce.

Další lekce, jsou koncipovány tak abychom došli k cíli co nejefektivněji a v co možná nejkratší době. Vždy se soustředíme na harmonii jedince tak, aby nedocházelo k dysbalanci.

Co s sebou?

 

Pohodlné oblečení. Dobrou náladu.