PLAVEME PRO RADOST

Kdy plaveme?

DO KURZU SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT I PRŮBĚŽNĚ PO DOMLUVĚ

Začínáme 28.3.2019

Čtvrtek od 15:00

Konec kurzu: 13.6.2019 

V čem jsme jedineční?

k dětem přistupujeme individuálně

vyučujeme formou hry

všímáme se v čem děti vynikají a podporujeme jejich silné stránky

záleží nám na maximální spokojenosti dětí i rodičů

lekce jsou vedeny interaktivní formou

neustále se vzděláváme

Délka kurzu

Leden – Březen (10 lekcí)

Březen – Červen (12 lekcí)

Cena kurzu

Březen – Červen 3240 Kč (270 Kč za lekci)

Sourozenecká sleva : 200 Kč

Maximální kapacita kurzu

5 dětí

Jak dítě na kurz přihlásit?

Pokud chcete dítě do kurzu zapsat napište nám na email relaxtroja@gmail.com

Naše školička je komorní, pořádáme kury plavání pro děti protože nás to baví. Z toho důvodu nemáme klasický rezervační systém.

Jak u nás kurz probíhá?

S dětmi se sejdeme na lavičkách, které se nachází nad schody u automatů s pitím. U doprovodu (rodiče, prarodiče … ) děti nechají svrchní oděv (bundu a mikinu), oteplovačky (v zimě) a přezují se do pantoflí. 

Zamáváme rodičům a s instruktorem děti odchází do šaten, kde se převléknou do plavek a zbytek věcí zamknou do skříňky. Pak jdeme do sprch a na záchod. Společně jdeme na bazén  (do relaxačního nebo velkého bazénu).

Lekce ve vodě trvá 30 minut.

Po lekci se odebereme společně do sprch, osprchujeme se, zabalíme do osušek nebo župánků a jdeme se do šaten převléknout. Společně pak jdeme za doprovodem, který si děti přebírá. 

Jak řešíme případné omluvy?

Omlouvat dítě můžete prostřednictvím sms nebo emailu. Dítě je vždy nutné omluvit 24 hodin před lekcí aby, jste měli možnost čerpat náhrady. Je možné nahrazovat maximálně 40% lekcí. Pokud se Vám nepovede nahradit zameškané lekce a budete s námi chtít dále pokračovat v plavání náhrady se Vám převedou do dalšího kurzu. Kdyby jste si lekce nestihli vybrat a nechtěli u nás už plavat nabízíme maximálně dvě náhrady v dalším kurzu.

Jak se na náhradu přihlásit?

Na webových stránkách relaxtroja.cz v sekci rezervace je bude v kalendáři vidět Vaše lekce po klepnutí na detail se Vám zobrazí jaká je maximální kapacita lekce / kolik je přihlášených dětí v dané lekci. Například 5/3, to znamená, že jsou v dané lekci dvě místa volná. Napište nám, že máte o místo zájem a my Vás na lekci přihlásíme a pošleme potvrzení o zapsání dítěte na lekci.

Je také možné napsat nám, že by jste si chtěli vybrat lekci v nějaké určité datum, ale momentálně není v lekci místo. Místo pohlídáme za Vás a budeme Vás včas informovat, zda se v lekci o kterou máte zájem místo uvolnilo či nikoli.

Skupinové lekce plavání jsou určeny pro všechny věkové kategorie.

 

Kde lekce probíhají?

Lekce probíhají na bazénu Šutka.

 

Co můžete očekávat?

Lekce jsou koncipované podle potřeb klientů. Důraz je kladen především na věková specifika jedince a dosavadní získané dovednosti. Podle věku jsou voleny adekvátní výukové metody.

 

Na co klademe důraz?

Pozitivní vztah k vodě a správnou techniku plavání tak, aby pro Vás bylo plavání radostí.

 

Proč je plavání vhodnou volnočasovou aktivitou?

• Hydrostatický tlak je vhodný pro posilování s vlastní vahou těla.

• Plavání je komplexní cvičení, u kterého posilujete velké množství svalových skupin.

• V rámci plavání můžete rovnou i protahovat a relaxovat.

• Má pozitivní vliv na kapacitu plic.

• Učí správnému dýchání.

• Nezatěžuje kloubní aparát.

• Podporuje kvalitní spánek.

• Zrychluje metabolismus a podporuje peristaltiku střev.

• Působí preventivně na problémy s příjmem potravy.

• Napomáhá ke větší flexibilitě kloubního aparátu.

• Je prevencí před utonutím.

• Podporuje vývoj hrubé i jemné motoriky.

 

Kdy začít?

S plaváním je vhodné začít kdykoliv. Pobyt ve vodním prostředí je výjimečný tím, že cvičíte s vlastní vahou jen proti odporu vody. Nezatěžuje kloubní aparát, proto je vhodný pro všechny věkové skupiny a má rehabilitační účinky.

 

Jak probíhá lekce?

Lekce je šitá na míru klientům.

Má však samozřejmě svůj řád. V úvodu lekce je protažení a uvolnění svalového aparátu. Následuje rozplavání a adaptace na vodní prostředí. Hlavní část je vždy zaměřena na konkrétní cíl podle věkového specifika a dosavadních dovedností. V závěrečné fázi se soustředíme na relaxaci před odchodem z bazénu.

 

Co s sebou?

Pohodlné plavky jsou základem úspěchu. Nezbytné je s sebou mít ručník a hygienické potřeby. Kdo není zvyklí otevřít oči pod vodní hladinou, doporučuji brejličky. Pokud žádné nevlastníte doporučuji zakoupit po konzultaci s lektorem. Vhodné je vzít si s sebou také pantofle. Pro menší děti doporučujeme župánek, přechody mezi bazénem a šatnou jsou poměrně dlouhé a dětem bývá zima.

Výhody poskytované pojišťovnami

Děti