Kdo jsme

Relaxační Studio Troja poskytuje klidné prostředí vhodné pro odpočinek a relaxaci v soukromí. Nejlépe si užíváme saunu v okruhu našich nejbližších. 

Nabízíme Vám privátní saunu, kde nebudete nikým rušeni. K ochlazení můžete využít vědro, nádrž nebo sprchu, kde si teplotu vody můžete sami nastavit. Celé prostory jsou ozvučeny, je možné přinést si vlastní relaxační hudbu nebo si vybrat z repertoáru studia. Interiér má příjemné osvětlení a je vybaven lehátky a dřevěnými lavicemi. Můžete si tak zvolit pohodlnou polohu pro relaxaci. V rámci saunování se z těla vyplavují toxiny a voda. Doplnění tekutin je proto nezbytné pro správné fungování organismu. Na našich klientech nám záleží, na každého ve studiu čeká karafa s vodou. Říká se: “čistota půl zdraví”, prostory jsou uklízeny po každém klientovi.

Proč ? Relax Studio Troja

Dobrý den, jmenuji se Karolína Havelková a jsem zakladatelem Relax Studia Troja.

 

Studio jsem založila abych měla možnost lidem ukázat jak je důležité dbát o své zdraví i v této hektické době. Mám pocit, že čím dál více lidí řeší svůj zdravotní i psychický stav až když se stane něco, co nám zkomplikuje život. Přijde mi to jako dost velká škoda. 

 
Nenechávejme vše na poslední chvíli, dbejte o své zdraví a psychickou pohodu, vždyť je to to nejvzácnější co máme. Naučme sebe a své děti, že to jde i jinak. Budeme rádi, když se k nám přijdete podívat a odpočinout si po náročném dni. 🙂

Informace o majiteli:

Karolína Havelková (student – podnikatel)

Studuje: Karlova univerzita

Minulé i současné působiště: Revolution Train, Magic-Castle Kunratice, Malí piráti, Asistence O.P.S., Fond Ohrožených Dětí, plavání Delfín, Dům Dětí a Mládeže Karlínské Spektrum, Relax Studio Troja

Dosažené vzdělaní a kurzy: Diplomovaného specialistu v oboru sociální práce a sociální pedagogika, střední pedagogická škola, trenér dětského plavaní, zdravotník a plavčík.

Miluji práci s dětmi, naplňuje mě možnost předat něco ze sebe. Další mou velkou láskou je voda, díky této kombinaci mohu dělat práci, která mě baví a naplňuje. Každé dítě je jiné, každému jde něco jiného a je podstatné tyto schopnosti u dětí hledat a rozvíjet. Svým svěřencům proto poskytuji individuální přístup a snažím se je podpořit ve všem co je zajímá a co je baví.

Fakturační údaje:

Karolína Havelková

adresa: Ústecká 175/63 Praha 8 Dolní Chabry 18400

IČ: 05430569

Spolupráce